Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi

Uluslararası standartlarda hizmet ve kalite anlayışından yola çıkarak, uzman kadromuz ve kullandığımız son teknolojiler eşliğinde her hastamıza en iyi bakımı sağlamayı ve böylece sağlık ve esenliğe katkıda bulunmayı görev edinerek gelişimimizi sürekli kılmak.Sağlık Turizmine verdiğimiz önemle yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarımızı artırarak Türkiye ekonomisine güç katmak.
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:75. Yıl Mah. Bahri Sarıtepe Cad. No:49/A Yunus Emre Manisa
Telefon Tel:444 23 24
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@batigoz.com
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Tetkikleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -