Özel Anemon Diyaliz Merkezi

Merkezimiz 2009 yılında kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili bir şekilde çalışmaktadır. Dinlenme odalarımız, hastalarımızın diyaliz sonrası rahat bir şekilde istirahat edecekleri konumda dizayn edılmiştir. Her hastaya televizyon ve kulaklığı özel tahsis edilmiştir, Böylece her hasta istediği programı izleyerek vakit geçirebilmektedir. Hastalarımızın tedavi takipleri titizlikle yapılmakta ve aylık tahlilleri şahsi dosyalarında ve merkez bilgisayarlarımızda saklanmaktadır. Diyetisyen. Psikolog ve Sosyal Hizmet Uzmanlarımız, buyuk bir özveri ile çalışmaktadır. Hastalarımıza tedavi sırasında ara öğün yiyecekleri merkezimiz tarafından ikram edilmektedir. Bekleme salonu özel olarak düzenlenmiş, hasta ve hasta yakınlarının rahat etmeleri sağlanmıştır. Hasta taşıma servislerimizle tüm hastalarımızı evlerinden alıp. sağlıklı bir şekilde tekrar refakatçi eşliğinde evlerine bırakmaktayız. Ambulansımız (doğabilecek acil durumlar İçin) her an hazır bulunmaktadır. Bütün sigorta kurumlan ile (Emekli Sandığı. Bağ-Kur. Sosyal Sigorta gibi) sözleşmelerimiz vardır.

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Anemon Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Güzelyurt Mah. 5764 Sok. No:2/A Manisa/Yunusemre  
Telefon 0 (236) 233-8777
Fax
E-Mail

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Anemon Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Anemon Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Anemon Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Radyoloji

-Hemodiyaliz

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Anemon Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -