Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Hasta hakları çerçevesinde, mesleki ve bilimsel etik kurallara uygun, teknolojinin imkânlarından en iyi şekilde yararlanarak, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü, hizmeti alan ile verenin memnuniyetini birlikte sağlamaya dönük üst düzey bir sağlık hizmeti sunmak.Gerek kurumsal yapı ve gerekse verdiği hizmet kalitesi açısından marka olmak, güvenilirlik ve saygınlık yönünden örnek, tercih edilen ve her platformda adından söz edilir bir sağlık işletmesi olmaktır.

Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Blv. No:151 YUNUSEMRE/MANİSA  
Telefon

 236 232 28 55

0 236 250 60 60

Fax 0 236 234 60 50
E-Mail manisa.adsm@saglik.gov.tr

Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Koruyucu Diş Hekimliği

-Kanal Tedavisi

-Gömülü Diş Çekimi

-Protetik Diş Tedavisi

-Diş Taşı – Tartar Temizliği

-Dolgu

-Diş Çekimi

-Pedodonti Hekimliği

-Görüntüleme Hizmeti

Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Manisa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -