Özel Grandmedical Hospital Hastanesi

Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler, sağlık uzmanları ve bütün çalışanlarımızla birlikte hareket ederek iyi, kaliteli hizmet üretmek, Kendi ekibini, tıbbi hizmet çıtasını sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğitmektedir.Sunduğumuz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, bulunduğumuz il başta olmak üzere Ege Bölgesi ve Türkiye’de model oluşturmayı, tıbbi hizmetleri belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.
Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Grandmedical Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güzelyurt Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:4 Yunusemre / MANİSA
Telefon Tel:0236 302 0202
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@grandmedicalhospital.com.tr
Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Nerede
Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Grandmedical Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Grandmedical Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Gastroenteroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme Ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya Laboratuvarı, Çocuk Hastalıkları, Diş Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji, Kadın Doğum, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Radyoloji, Androloji, Tüp Bebek (IVF) ve Üreme Sağlığı Merkezi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi
Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Grandmedical Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -