Özel M City Hospital Hastanesi

Tüm sağlık hizmetlerinde, güncel tıbbi bilgileri takip ederek güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yeniliğe açık ve dinamik bir ekibe sahip olmaktır.Sağlık sektöründe her alanda bilimselliği ve kaliteyi ilke edinerek hizmet vermeyi, hasta haklarını, çalışan haklarını ve çevreyi en üst düzeyde önemseyerek yürütmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşu olmak için gerekli çalışmaları yapmak.
Özel M City Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel M City Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mahalle G.M.K. Bulvarı No: 669 Mezitli / MERSİN – TÜRKİYE
Telefon Tel:0 324 358 32 32
Fax Fax:0 324 359 96 01
E-Mail E-Mail:info@cityhospital.com.tr
Özel M City Hospital Hastanesi Nerede
Özel M City Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel M City Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel M City Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel M City Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel M City Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ameliyathane, Doğumhane, Yenidoğan Yoğun Bakım, Erişkin Yoğun Bakım, Hasta Yatak Odaları, VİP Hasta Odaları, Gastroskopi, Kolonoskopi, Tansiyon Holter ve Ritim Holter, Ekokardiyografi, Eforlu EKG, EEG, EMG, ESWT, Magnetik Rezonans – Açık MR, Spiral Tomografi, Konvansiyonel Röntgen, Mamografi, Holmium Lazer, Laboratuvar, 4D Ultrasonografi, Lazer Epilasyon, NDYAG Lazer, Alexandride Lazer, Diode Lazer, Ambulans Hizmeti 7/24, İş Sağlığı ve Güvenliği, Check-Up Hizmetleri
Özel M City Hospital Hastanesi Doktorları
Özel M City Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -