Özel Diamer Diyaliz Merkezi

40+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Hepatit B ve Hepatit C’li hastalarımıza ayrı diyaliz salonlarında hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza diyaliz seansı boyunca evlerindeymiş gibi hissettirmek için uydu anteni bağlantılı LCD televizyonlarla tercih ettikleri her programı izleme olanağı diz üstü bilgisayarlar ile internet’e bağlanma imkâni sunulmaktadır. Makinelerimiz tüm dünyada ve ülkemizde de uzman doktorlar tarafından tercih edilen Bıkarbonatlı Hemodiyaliz tedavisi yapmaktadır. Hemodiyaliz tedavisi sırasında hastalarda oluşan; ani tansiyon düşmesi, kramplar ve buna benzer yan etkiler Bıkarbonatlı hemodiyaliz tedavisi sırasında daha az olmakta veya hiç olmamaktadır, hastalar daha rahat ve sıkıntısız olarak, gerekli tedavi sürelerini tamamlamaktadırlar. Merkezimizde bulunan su sistemi ve diğer tüm tıbbi cihazlar, Avrupa Standartlarında, markalarının en son modelidir Şu sistemimizde antitoksin filtresi bulunmaktadır.

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Diamer Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Mh. G.M.K Blv. 189/B Mersin/ Mezitli  
Telefon 0 (324) 358-9999
Fax
E-Mail

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Diamer Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Diamer Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Diamer Diyaliz Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Diamer Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Diamer Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Diamer Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel Diamer Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -