Özel Mersin Diyaliz Merkezi

Diyaliz merkezimiz 01.10.2002 tarihinde 40 adet Hemodiyaliz makine ve hasta yatağı ile 240 hastaya hizmet verebilecek kapasite ile faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden bu yana bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hastalarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmelerini amaçlayan merkezimiz, aynı zamanda sağlıkları ile beraber yaşama sevinçlerini de kaybeden diyaliz hastalarımızı yeniden hayata bağlamayı ilke edinmiştir. Bu anlamda nasıl en iyi olunurun çabasını veren kurumumuz örnek bir hizmet üretmenin gururunu taşımaktadır. Diyaliz Merkezimiz 30+1 makine ruhsatı ile Mersin İlinde diyaliz makine kapasitesi en yüksek diyaliz merkezi unvanını taşımaktadır. Merkezimizde üç ayrı tedavi seansı mevcut olup sero negatif ve sero pozitif hastalarımız ayrı ayrı seanslarda tedavi görmektedirler. Elektrik kesintilerinde devreye giren 165 KW lık jeneratörümüz ve merkezimizdeki tüm elektrik – elektronik sistemleri koruyan 100 KWA lık UPS (Güç kaynağı) ile hizmetimiz hiç aksamadan devam etmektedir. Diyaliz Merkezimizde tedavi gören hastalarımız klimalı modern servislerimizle güvenli bir şekilde evlerinden alınıp diyaliz merkezimize getirilirler. Hastalarımız, hemodiyaliz tedavileri süresince, sadece kendilerine ait olan uydu sistemine bağlı televizyon ve kablosuz internet hizmetimiz ile sıkılmadan vakit geçirebilmektedirler. Ayrıca isteyen hastalarımıza kütüphanemizde mevcut olan gazete, dergi ve kitaplardan istedikleri sağlanarak keyifli bir hemodiyaliz süreci geçirmelerine yardımcı olmaktayız. Hemodiyaliz tedavisi devam eden hastalarımız kendilerine sunulan zengin yemek ikramlarımızdan tercihlerde bulunarak faydalanabilmektedirler. Hemodiyaliz tedavisi tamamlanan hastalarımız tekrar klimalı modern servislerimizle güvenli bir şekilde evlerine bırakılmaktadırlar.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Sağlık Mah. GMK Bulvarı No:108 Toroslar/Mersin  
Telefon 0 (324) 322-0099
Fax 0 324 322 66 11
E-Mail info@özelmersindiyaliz.com

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Mersin Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Mersin Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel Mersin Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -