Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, çağdaş düzeyde tanı ve tedavi hizmeti sunan tıbbi açıdan yeterli donanıma sahip bölgesel ve ulusal alanda gelişmeleri takip eden ve sahip olduğu hizmet standartlarını sürekli geliştiren, Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.Ulusal ve uluslararası düzeyde; modern, ilkeli bir eğitimle insan hayatına saygılı, din, ırk, siyasi eğilim ya da toplumsal sınıf farkı gözetmeden, mesleğinin onurunu koruyan, hastaya hizmette bilimsel verilerin kılavuz alındığı, etik kuralların benimsendiği hekimlik anlayışı ile çalışanlarımızın memnun ve mutlu olduğu güler yüzlü, çağdaş uluslararası düzeyde tanınan ve çevreye saygılı sağlık hizmeti vermektir. Tedavi sunduğumuz branş ve alanları genişleterek bölgemizdeki tercih edilebilirliğimizi sürdürmek için teknoloji ve sağlık çalışanları altyapısını en üst seviyede tutan, hizmet kalitesini ve kurumsal yapısını sürekli geliştiren bir kurum olmaktır.
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zeki Ayan Mahallesi Okan Merzeci Bulvarı no:355 Anıt Kavşağı Toroslar/MERSİN
Telefon Tel:0 553 911 86 44
Fax Fax:0 324 322 57 79
E-Mail E-Mail:info@toroslarmoderntip.com.tr
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACIL POLIKLINIĞI, DAHILIYE POLIKLINIĞI, GENEL CERRAHI POLIKLINIĞI, KBB POLKLINIĞI, ÇOCUK POLIKLINIĞI, KADIN HASTALIKLARI, BEYIN CERRAHI POLIKLINIĞI, PSIKIYATRI POLIKLINIĞI, NÖROLOJI POLKLINIĞI, LABORATUVAR, ESTETİK, GELENEKSEL TIP, RAPORLAMA
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -