Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi

Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Menderes Mah. 35433 Sk. Roza Sitesi A.Blok No:10-A Mezitli/Mersin  
Telefon 0324 358 0 532
Fax 0324 358 0 531
E-Mail info@mersincocukhastaliklari.com

Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi Nerede
Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Muayene

-Aşı uygulaması

-Allerji testleri

-Allerji aşısı

-Fototerapi

-Röntgen

-Laboratuvar hizmetleri

-Gözlem odası

Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi Doktorları
Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -