Özel Medicana Konya Hastanesi

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger saglık kurulusları tarafından örnek alınan saglık kurumu olmak.Yurt içinde ve yurt dısında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hızmetı veren,hastalarımızın kendılerıne guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı saglık kurumları zıncırı olusturmak.Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hızmetı sunmak,saglık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.
Özel Medicana Konya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medicana Konya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1, Selçuklu/Konya
Telefon Tel:0332 221 80 80 0850 460 6334
Fax Fax:0332 235 65 56
E-Mail E-Mail:konyainfo@medicana.com.tr
Özel Medicana Konya Hastanesi Nerede
Özel Medicana Konya Hastanesi Randevu Alma
Özel Medicana Konya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicana Konya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medicana Konya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicana Konya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Check-up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji, Diş, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Gastroenteroloji, Hematoloji, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Medikal Onkoloji, Nükleer Tıp, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Tüp Bebek, Üroloji
Özel Medicana Konya Hastanesi Doktorları
Özel Medicana Konya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -