Özel Konya Göz Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan, uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, kalite ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadromuz ile sunarak bölgemizde referans hastane olmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, Uluslararası standartlarda tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile öncü, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan güvenle tercih edilen bir hastane olmaktır.

Özel Konya Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Konya Göz Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Musalla Bağları Mh. Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40  
Telefon 0 (332) 238-1310
Fax
E-Mail

Özel Konya Göz Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Konya Göz Hastanesi Nerede
Özel Konya Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Konya Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Konya Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Konya Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Konya Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-LAZER TEDAVİSİ

-RETİNA HASTALIKLARI TEDAVİSİ

-KORNEA HASTALIKLARI

-KORNEA NAKLİ

-KERATOKONUS

-ŞAŞILIK TANISI VE TEDAVİSİ

-GLOKOM(GÖZ TANSİYONU)

-ÜVEİT

-NÖROOFTALMOLOJİ

-GÖZ TEMBELLİĞİ

-GÖZ KURULUĞU(KURU GÖZ)

-GÖZ VE GÖZ ÇEVRESİ ESTETİĞİ

-OTOGREFTLİ PTERJIUM

-ACİL SERVİS

Özel Konya Göz Hastanesi Doktorları
Özel Konya Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -