Özel Konya Göz Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan, uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, kalite ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadromuz ile sunarak bölgemizde referans hastane olmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, Uluslararası standartlarda tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile öncü, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan güvenle tercih edilen bir hastane olmaktır.
Özel Konya Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Konya Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Musalla Bağları Mh. Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40
Telefon Tel:0 (332) 238-1310
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Konya Göz Hastanesi Nerede
Özel Konya Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Konya Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Konya Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
LAZER TEDAVİSİ, RETİNA HASTALIKLARI TEDAVİSİ, KORNEA HASTALIKLARI, KORNEA NAKLİ, KERATOKONUS, ŞAŞILIK TANISI VE TEDAVİSİ, GLOKOM(GÖZ TANSİYONU), ÜVEİT, NÖROOFTALMOLOJİ, GÖZ TEMBELLİĞİ, GÖZ KURULUĞU(KURU GÖZ), GÖZ VE GÖZ ÇEVRESİ ESTETİĞİ, OTOGREFTLİ PTERJIUM, ACİL SERVİS
Özel Konya Göz Hastanesi Doktorları
Özel Konya Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -