Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi

DUYUM Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi, 1993 yılında, hepsi KBB uzmanı olan bir grup arkadaş tarafından kurulmuştur. Ekip çalışmasını egemen kılan bir anlayışın ürünü olan merkezimiz, ülkemizde kurulmuş olan ilk birkaç merkezden birisi olma özelliğini taşımaktadır. 20 yıldan fazla bir süredir, Samsun ve Karadeniz bölgesindeki illere hizmet veren merkezimizde, KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi ile ilgili ameliyatlar yoğun bir şekilde yapılmakta olup, ekip üyesi olan doktorların her biri giderek belli alanlarda daha yoğunlaşmış ve yetkinleşmişlerdir. Merkezimiz; KBB ile ilgili alerjik hastalıklar, estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi, horlama ve radyo frekans cerrahisi, fonksiyonel endoskopik sinüs cerrahisi gibi yeniliklerin başarıyla uygulandığı, ülkemizde açık teknik rinoplasti’nin en fazla yapıldığı sağlık kuruluşları arasındadır. Ekibin her bir üyesi, ilgi alanlarına göre, belirli konulara yoğunlaşmış, KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi ile ilgili yurt içi ve yurt dışı toplantılara ve uygulamalı kurslara katılarak yenilikleri yakından takip etmişlerdir. Duyum Kulak Burun Boğaz Merkezimiz dört doktoru ile beraber Samsun Medical Park Hastanesi`nde halkımıza hizmete devam etmektedir.
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun
Telefon Tel:0 (362) 311 40 40
Fax Fax:0 (362) 311 40 40 0 (362) 311 40 50
E-Mail E-Mail:samsun@medicalpark.com.tr
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Nerede
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Randevu Alma
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Burun estetik cerrahisi, Kulak mikrocerrahisi, Radiofrekans cerrahisi, Endoskopik cerrahi, Allerji testleri, Horlama-Uyku apnesi, Hastalık Rehberi, Genizeti ve bademcik, Kulakta sıvı toplaması, Başdönmeleri, Kulak çınlamaları, Kulak iltahapları, Sinüzitler, Ses kısıklığı, Burun allerjileri, Farenjitler, Boyunda kitleler, Baş boyun kanserleri, Burun kanaması, Yüzfelci, Konuşma bozukluğu, Ağız kokusu
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Doktorları
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -