Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi

DUYUM Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi, 1993 yılında, hepsi KBB uzmanı olan bir grup arkadaş tarafından kurulmuştur. Ekip çalışmasını egemen kılan bir anlayışın ürünü olan merkezimiz, ülkemizde kurulmuş olan ilk birkaç merkezden birisi olma özelliğini taşımaktadır. 20 yıldan fazla bir süredir, Samsun ve Karadeniz bölgesindeki illere hizmet veren merkezimizde, KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi ile ilgili ameliyatlar yoğun bir şekilde yapılmakta olup, ekip üyesi olan doktorların her biri giderek belli alanlarda daha yoğunlaşmış ve yetkinleşmişlerdir. Merkezimiz; KBB ile ilgili alerjik hastalıklar, estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi, horlama ve radyo frekans cerrahisi, fonksiyonel endoskopik sinüs cerrahisi gibi yeniliklerin başarıyla uygulandığı, ülkemizde açık teknik rinoplasti’nin en fazla yapıldığı sağlık kuruluşları arasındadır. Ekibin her bir üyesi, ilgi alanlarına göre, belirli konulara yoğunlaşmış, KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi ile ilgili yurt içi ve yurt dışı toplantılara ve uygulamalı kurslara katılarak yenilikleri yakından takip etmişlerdir. Duyum Kulak Burun Boğaz Merkezimiz dört doktoru ile beraber Samsun Medical Park Hastanesi`nde halkımıza hizmete devam etmektedir.

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun
Telefon 0 (362) 311 40 40
Fax 0 (362) 311 40 40 0 (362) 311 40 50
E-Mail samsun@medicalpark.com.tr

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Nerede
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Randevu Alma
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Burun estetik cerrahisi

-Kulak mikrocerrahisi

-Radiofrekans cerrahisi

-Endoskopik cerrahi

-Allerji testleri

-Horlama-Uyku apnesi

-Hastalık Rehberi

-Genizeti ve bademcik

-Kulakta sıvı toplaması

-Başdönmeleri

-Kulak çınlamaları

-Kulak iltahapları

-Sinüzitler

-Ses kısıklığı

-Burun allerjileri

-Farenjitler

-Boyunda kitleler

-Baş boyun kanserleri

-Burun kanaması

-Yüzfelci

-Konuşma bozukluğu

-Ağız kokusu

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Doktorları
Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -