Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Karatay Sağlık Hizmetleri AŞ. kuruluşudur. Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Konya’nın hatta Türkiye’nin en eski ve köklü diyaliz merkezlerindendir. 1998 yılından bu yana diyaliz hastalarının hizmetinde olan merkezimiz daha önce Fresenius Konya Diyaliz Merkezi ismi ile faaliyet göstermekteydi. 2010 yılında Konya ile özdeşleşen ve Konya’nın adeta sembolü olan Karatay’ı ismine dahil ederek Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi adıyla hastalarımızın hizmetine devam etmeye başladı. Birinci sınıf cihaz ve malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarımıza hak ettikleri özeni göstermeye çalışıyoruz. Diyaliz Merkezimizde Fresenius Medical Care ve Baxter ürünleri tercih edilmektedir.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yunuslu Mah. KazımKarabekir Cad. Gökdelen Apt. Altı No: 45 Ereğli  
Telefon 0 (332) 238-4900
Fax
E-Mail

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -