Özel Konya Göz Merkezi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan, uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, kalite ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadromuz ile sunarak bölgemizde referans hastane olmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, Uluslararası standartlarda tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile öncü, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan güvenle tercih edilen bir hastane olmaktır.
Özel Konya Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Konya Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Musalla Bağları Mh. Şehit Ahmet Değerli Sk. No: 40 Selçuklu / Konya (Kule Site Karşısı Özkaymak Oteli arkası)
Telefon Tel:0(332) 351 66 00
Fax Fax:0.332 351 03 10
E-Mail E-Mail:info@konyagozmerkezi.com.tr
Özel Konya Göz Merkezi Nerede
Özel Konya Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Konya Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Konya Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
LAZER TEDAVİSİ, RETİNA HASTALIKLARI TEDAVİSİ, KORNEA HASTALIKLARI, KORNEA NAKLİ, KERATOKONUS, ŞAŞILIK TANISI VE TEDAVİSİ, GLOKOM(GÖZ TANSİYONU), ÜVEİT, NÖROOFTALMOLOJİ, GÖZ TEMBELLİĞİ, GÖZ KURULUĞU(KURU GÖZ), GÖZ VE GÖZ ÇEVRESİ ESTETİĞİ, OTOGREFTLİ PTERJIUM, ACİL SERVİS, KATARAKT, KATARAKT TANI VE TEDAVİSİ, MULTİFOKAL GÖZ İÇİ LENS, TRİFOKAL GÖZ İÇİ LENS, KORNEAL TOPOGRAFİ SİRİUS, OCT, FFA ANJİOSU, BİOMETRİ (LENS STAR), PAKİMETRİ, GÖZ ULTRASONU, OTOREFRATROKEROTOMETRE, TONOMETRE, GÖRME ALANI, KURU GÖZ TESTİ
Özel Konya Göz Merkezi Doktorları
Özel Konya Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -