Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi olarak Konya’da 2007 yılından bu yana diyaliz hastalarının hizmetindeyiz. Birinci sınıf cihaz ve malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarımıza hak ettikleri özeni göstermeye çalışıyoruz. Diyaliz Merkezimizde sektöründe lider olan ve ARGE çalışmaları ile en ileri teknolojileri hastaların kullanımına sunan Fresenius Medical Care , Gambro- Baxter ve Nıppro ürünleri tercih edilmektedir. Merkezimizde biri dahiliye uzmanı olmak üzere 3 diyaliz sertifikalı hekim görev yapmaktadır. Tecrübeli diyaliz teknikeri ve sertifikalı hemşirelerimizle en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mehmet Akif Mah. Tebliğ Sk. No:17/A Selçuklu – KONYA  
Telefon

0332 245 84 84

0 542 647 75 74

Fax 0332 245 84 10
E-Mail

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -