Özel Medi Bafra Hastanesi

Bölgenin en iyi hastanesi olmak. Hastalarımızın beklentileri doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti sunmak.
Özel Medi Bafra Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medi Bafra Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Altınyaprak Mahallesi Hastane Sokak No: 27 / Bafra
Telefon Tel:(0362) 542 80 00
Fax Fax: (0362) 543 22 22
E-Mail E-Mail:…
Özel Medi Bafra Hastanesi Nerede
Özel Medi Bafra Hastanesi Randevu Alma
Özel Medi Bafra Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medi Bafra Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medi Bafra Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medi Bafra Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Cerrahi Tıp Birimleri, Dahili Tıp Birimleri, Radyoloji-Tıbbi Görüntüleme, Yoğun Bakım, Ameliyathane, Klinik Laboratuar, Endoskopik Laboratuar, Klinik Eczacılık, Ağız Ve Diş Sağlığı
Özel Medi Bafra Hastanesi Doktorları
Özel Medi Bafra Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -