Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız ve Diş Sağlığı alanındaki gelişmeleri izleyerek, hastalarımıza çağdaş, nitelikli, beklentilerini karşılayacak, sürekli iyileşmeyi hedefleyen, güvenilir, tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır.Hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak teknoloji ve bilimin ışığında koruyucu tedaviyi ilke edinen, profesyonel bir anlayış ve ekip ruhu içinde, kolay ulaşılabilir, kaliteli, verimli, etkin bir ağız diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kızılırmak Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:6/2 BAFRA  
Telefon 0 362 543 24 72 – 0 362 543 01 48
Fax 0 362 532 11 72
E-Mail bafra.adsm@saglik.gov.tr

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Periodontoloji(Diş eti hastalıkları) Kliniği

-Genel Diş Klinikleri

-Çocuk Diş Kliniği

-Evde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -