Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi

Araştıran, öğrenen, çözümleyen, öncü, girişimci ve değerlere bağlı bireyler yetiştirmek; bilimsel araştırmaların niteliğini ve yenilikçi özelliğini artırmak; paydaşlara üst düzeyde hizmet sunmaktır.Bilim ve teknolojide yeniliğin, eğitim ve öğretimde niteliğin, hizmette paydaş memnuniyetinin üst düzeyde olduğu, özenilen bir üniversite olmaktır.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Atakum/Samsun
Telefon Tel:0 362 312 1919
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Nerede
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Adli Tıp, Aile Hekimliği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Alerji – İmmunoloji, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Enfeksiyon, Çocuk Gastroenteroloji, Çocuk Genetik, Çocuk Hematoloji, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nöroloji, Çocuk Onkoloji, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Yoğun Bakım, Yeni Doğan, Çocuk Acil, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Doku Tipleme Laboratuvarı, Enfeksiyon Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Romatoloji (Fizik Tedavi), Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji, Gastroenteroloji Cerrahisi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Halk Sağlığı, İç Hastalıkları, Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Hematoloji, Onkoloji, Nefroloji, Romatoloji (İç Hastalıkları), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Çocuk Radyoloji, Girişimsel Radyoloji, Nöroradyoloji, Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı, Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Tıbbi Genetik, Tıbbi Patoloji, Üroloji, Çocuk Üroloji
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -