Alaçam Devlet Hastanesi

Hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için gerekli proje ve politikalar oluşturmak. Çalışanlarımızın verimliliklerini artırıcı çalışmalar yapmaktır.Sağlık hizmetleri sunumunda kalite standartlarını yakalıyarak hasta memnuniyetini yukseltmek ve örnek hastane olmaktır.

Alaçam Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Alaçam Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yenicami Mah. Lise Cad. No:61 Alaçam / SAMSUN  
Telefon 0 362 622 0010
Fax 0 362 622 0966
E-Mail samsundhs1@saglik.gov.tr

Alaçam Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Alaçam Devlet Hastanesi Nerede
Alaçam Devlet Hastanesi Randevu Alma
Alaçam Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Alaçam Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Alaçam Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Alaçam Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Laboratuvar

-Radyoloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

-Diş Polikliniği

-Acil Servis

-İç Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Çocuk Hastalıkları

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Anestezi ve Reanimasyon

Alaçam Devlet Hastanesi Doktorları
Alaçam Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -