19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi

Tıbbi etik kurallarına bağlı hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan zamanında gönülden ve güvenli bir şekilde sağlık hizmeti sunmaktır.Yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı ile hasta ve çalışan memnuniyetini üst düzeyde tutarak sağlıkta kalite standartlarına uygun bir şekilde sağlık hizmetlerinin sunumunu en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışan güvenilir bir sağlık kuruluşu olmaktır.

19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Pazar Mahallesi Fatih Caddesi No:55 19 Mayıs / SAMSUN  
Telefon 0362 511 30 51
Fax 0362 511 2710
E-Mail

19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Nerede
19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Dahiliye Polikliniği

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikiliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliiniği

19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -