Özel Bafra Diyaliz Merkezi

Deneyimli klinik ekibimiz Özel Bafra Diyaliz Merkezi’nde sizi karşılıyor. Kliniğimizde sağlık hizmeti yanı sıra hem fiziksel hem de duygusal olarak hastalarımızı canlandırmak için sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyoruz. Özel Bafra Diyaliz Merkezi 2008 yılında Diaverum tarafından açılmış ve 20 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetimizin bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tedavi süresince tüm hastalar için ücretsiz taşıma ve yemek sunulmaktadır.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bafra Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İsmetpaşa Mah. İsmetpaşa Cad. No:17/19 Bafra – SAMSUN  
Telefon 0 362 544 1044
Fax 0 362 544 0300
E-Mail bafra@dmed.com.tr; holidaydialysis@dmed.com.tr

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Bafra Diyaliz Merkezii Randevu Alma
Özel Bafra Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bafra Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nefroloji

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Bafra Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -