Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir. İzmit’e ağız ve diş sağlığı alanında yeni ve modern bir özel poliklinik kazandıran Diş Hekimleri Esra Demir, Başar Turgut, Semih Taşveren, Emin Titi ve Sevgi Taşveren 700 metrekare kullanım alanı bulunan 2 katlı poliklinikte, ağız ve diş sağlığı konusunda her türlü hizmeti vermektedirler. Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş hekimliğindeki tüm uygulamalar genel anestezi altında yapılabilmektedir. Uygulanan tüm tedavilerde sağlık, fonksiyon ve estetik ana unsur olarak benimsenmektedir. Hastalar için uygun ve güvenli tedavi için sterilizasyon ve dezenfeksiyon en üst düzeyde uygulanmaktadır.

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22 İzmit-KOCAELİ / TÜRKİYE  
Telefon 0 262 311 5 111
Fax 0 262 311 0 700
E-Mail info@ozelmavidis.com

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii Nerede
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-PEDODONTİ

-ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

-ENDODONTİ

-AĞIZ DİŞ ÇENE CERRAHİSİ

-AĞIZ VE DİŞ ÇENE RADYOLOJİSİ

-PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ

-RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ

-LAZER DİŞ TEDAVİSİ

-ORTODONTİ

-PERİODONTOLOJİ

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii Doktorları
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -