Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2009 yılından günümüze diş hekimliği alanında hizmet veren Özel Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Türkiye de 2 ayrı şehirde diş tedavi klinikleri ile faaliyet gösteren Adapazarı/Sakarya merkezli İzmit/Kocaeli şubeli , çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile ,Dental Radyoloji kliniği(Digital Panaromik,Sefalometrik Röntgen üniteleri) ameliyathaneleri ile hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezidir.

Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres LEYLA ATAKAN CD. NO: 10 İzmit / Kocaeli  
Telefon 444 39 89
Fax
E-Mail bilgi@donatimdis.com.tr

Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Nerede
Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Randevu Alma
Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-DİJİTAL GÜLÜŞ TASARIMI

-SEDASYON VE GENEL ANESTEZİ

-İMPLANT UYGULAMA

-ORTODONTİ

-DİŞ BEYAZLATMA

-KANAL TEDAVİSİ

-AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ

-PEDODONTİ ÇOCUK DİŞ

-DERMAL DOLGU

-PROTEZ

Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Doktorları
Etimessgut Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -