Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

Uzmanlaştığımız Kadın Doğum sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.Uzmanlaştığımız Kadın Doğum alanında ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cedit Mah. Halit molla Sokak No:7 İzmit / Kocaeli  
Telefon 0 262 333 00 26
Fax 0 262 333 00 27
E-Mail info@ozelizmitkdm.com

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Nerede
Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Randevu Alma
Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Acil

-Sitogenetik

-Moleküler Genetik

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Doktorları
Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -