Özel İzmit Kardiyoloji Merkezi

Özel İzmit Kardiyoloji merkezi Mayıs 2008 tarihinde Dr. Kerim Jaberi ve Dr. Murtaza şerifi tarafından kurulmuştur ve kardiyoloji alanında hizmet vermektedir. Haziran 2019 tarihinde Dr. Birol Bayramgürler tarafından ek olarak Göğüs hastalıkları alanında hizmet verilmeye başlanmıştır.Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmamız mevcuttur.
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kazım Hoca Sk. Doktorlar İş Merkezi B/23
Telefon Tel:0 (424) 238-9938
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezi Nerede
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezi Randevu Alma
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kalp hastalıkları tanısı, tedavisi ve takibi, Hipertansiyon tanısı, tedavisi ve takibi, EKG (Elektrokardiyografi), EKO (Ekokardiyografi), Treadmil EFOR testi, 24 saatlik EKG Holter, 24 saatlik Tansiyon Holter tetkikleri, Astım ve KOAH’ın (Kronik Obstuktif Akciğer Hastalığı) tanısı, tedavisi ve takibi, Alerji Testleri, Solunum Fonksiyon Testleri, Tüberkülozun tanısı, tedavisi ve takibi, Akciğer Kanseri Erken Tanısı
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezi Doktorları
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -