Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi

Acıbadem Sağlık Grubu, Anadolu’ya açılımını 2006 yılında Kocaeli Hastanesi ile sürdürdü. 6500 metrekare kapalı alanda 61 yatak kapasitesi ve 300’ü aşkın çalışanı ile kısa sürede başarılı uygulamalarıyla farklılığını hissettiren Acıbadem Kocaeli Hastanesi, hastalarına kalitesi uluslar arası akredite edilmiş tıbbi hizmeti sunmanın yanı sıra onları en iyi şekilde misafir etmeyi de ilke edinmiştir. Kurulduğu alanın şehirlerarası yollara yakın olması nedeniyle kolayca ulaşılır konumda olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, çevre illerdeki hastalara da ulaşmaktadır. Hastanemiz özellikle Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova yanında Ereğli ve Zonguldak illerini de içeren bölgede yaşayanlara yüksek teknolojik donanımı ve alanında yetkin kadrosu ile üstün standartlı sağlık hizmeti sunmaktadır. Girişimsel kardiyoloji ünitesi de kal krizi geçiren hastalara 24 saat yardımcı olan tek merkezdir. Böylece hastalara müdahalede büyük önem taşıyan zaman kaybına uğramadan girişim yapılması, hastanın komplikasyonlardan koruyarak daha kısa sürede iyileşmesini sağlamaktadır. Kalp damar hastalıklarının teşhis edilmesinde büyük önem taşıyan ve yıllardır kasıktan yapılan anjiyo girişimleri, Acıbadem Kocaeli Hastanesinde el bileğinden uygulanıyor. Bu sayede sabah anjiyo olup, öğleden sonra işe ya da eve dönmek mümkün hale gelebiliyor. Üstelik anjiyo sırasında stent de takılabiliyor. Hasta operasyon sonrasında ayağa kalkabiliyor, yürüyebiliyor ve aynı gün taburcu olabiliyor. Acıbadem Kocaeli Hastanesi, hizmete girdiği günden itibaren gelişen hasta profili ve artan hasta sayısı ile birlikte ileri teknoloji cihazlara olan yatırımlarını da artırdı. Kocaeli Hastanesi’nde pek çok kanserin tanı, evreleme, tedaviye yanıtının değerlendirilmesi ve radyoterapi planlanması süreçlerinde PET Bilgisayarlı Tomografi (PET BT) teknolojisi kullanılıyor. Bu cihaz Kocaeli bölgesinde yalnızca Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde bulunuyor. Ayrıca Nükleer Tıp Bölümü’nde Gamma Kamera Sistemi kullanılıyor. Doğumda da bölge için referans merkezi olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, anne adaylarının bu özel sürece dair bilgi edinmelerine ve doğuma hazırlanmalarına yönelik “ücretsiz hamile eğitim seminerleri” düzenliyor. Doğum sonrasında hastanede yatış süresi içinde verilen konfor dışında doğum sırasında sağlanan “Ağrısız Doğum” teknikleri de hastanenin tercih edilirliğini arttırıyor.
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenimahalle Inkilap Cad. No:9
Telefon Tel:0 (262) 317-4444
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Nerede
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Randevu Alma
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Acil, Tıbbi Onkoloji
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Doktorları
Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -