Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuarı

Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuarı her türlü kan ve idrar testleri, bakteriyoloji, biyokimya, hormon testleri, tümör belirteçleri, portör testleri yapan bir kuruluştur. Laboratuarımız Soydan İş Merkezinde faaliyet göstermektedir.

Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Hakkında İçerikler
Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarı İletişim Bilgileri

Adres Alemdar Cad. Soydan İş Hanı No:34/2 İzmit/Kocaeli  
Telefon 0 (262) 322-1655
Fax
E-Mail

Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Nerede
Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Randevu Alma
Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarından Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuarınden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Bölümleri ve Servisleri
Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Doktorları
Özel Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuvarında görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -