Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi

Kızılay’ın olağan durumlarda topluma sunduğu sağlık hizmetinin etkin bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi.Genel Merkeze ve Şube Başkanlıklarımıza bağlı Tıp Merkezleri/Hastanelerde sağlık hizmeti verilmesinde toplumun tüm kesimlerine ulaşmak ve toplumdan gelen taleplere cevap verebilecek yapıyı sağlamak, sağlıktaki gelişmeleri yakından takip etmek.
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Taşkapı Medrese Sok. Şükran Mah. No:15 Meram / KONYA
Telefon Tel:0332 351 41 00
Fax Fax:0332 351 97 02
E-Mail E-Mail:…
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi Nerede
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi Randevu Alma
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ, DİŞ VE ÇENE HASTALIKLARI, AKUPUNKTUR, AMELİYATHANE VE YOĞUN BAKIM, ANESTEZİ VE REANİMASYON, AYAK BAKIM MERKEZİ, BESLENME VE DİYET, BEYİN, OMURİLİK VE SİNİR CERRAHİSİ, CERRAHİ MÜDAHALE YAPILAN BRANŞLAR, CİLDİYE, ÇOCUK HASTALIKLARI, DAHİLİYE, DİŞ, DİYETİSYEN, ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYONU, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ, KADIN HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KBB, KBB VE BAŞ BOYUN CERRAHİSİ, LABORATUVAR, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKİYATRİ, PSİKOLOJİ, RADYOLOJİ, RUH VE SİNİR HASTALIKLARI (PSİKİYATRİ), TETKİKLER, ÜROLOJİ
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi Doktorları
Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -