Doğanhisar Devlet Hastanesi

TÜRKİYE STANDARTLARINDA HİZMET KALİTESİNE SAHİP, DOĞANHİSAR HALKININ VE MİSAFİRLERİNİN HER İHTİYACINA CEVAP VEREBİLECEK BİR HASTANE OLMAK.Hasta haklarına saygılı, Meslek ahlakına bağlı, Güler yüzlü, Güvenilir, Verimli, Yasalar çerçevesinde, İleri teknolojide sağlık hizmeti sunmak.

Doğanhisar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Doğanhisar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kuz Mahallesi Kazım Karabekir caddesi no/48 42930 Doğanhisar/ KONYA  
Telefon 0 332 556 1037
Fax 0 332 556 2013
E-Mail konyadhs8@saglik.gov.tr

Doğanhisar Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Doğanhisar Devlet Hastanesi Nerede
Doğanhisar Devlet Hastanesi Randevu Alma
Doğanhisar Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Doğanhisar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Doğanhisar Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Doğanhisar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL POLİKLİNİK

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

-DİŞ POLİKLİNİĞİ

-DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ

Doğanhisar Devlet Hastanesi Doktorları
Doğanhisar Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -