Doğanhisar Devlet Hastanesi

reklam
TÜRKİYE STANDARTLARINDA HİZMET KALİTESİNE SAHİP,DOĞANHİSAR HALKININ VE MİSAFİRLERİNİN HER İHTİYACINA CEVAP VEREBİLECEK BİR HASTANE OLMAK.Hasta haklarına saygılı,Meslek ahlakına bağlı,Güler yüzlü,Güvenilir,Verimli,Yasalar çerçevesinde,İleri teknolojide sağlık hizmeti sunmak.
Doğanhisar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Doğanhisar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kuz Mahallesi Kazım Karabekir caddesi no/48 42930 Doğanhisar/ KONYA
TelefonTel:0332 556 1037
FaxFax:0332 556 2013
E-MailE-Mail:konyadhs8@saglik.gov.tr
Doğanhisar Devlet Hastanesi Nerede
Doğanhisar Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Doğanhisar Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Doğanhisar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Doğanhisar Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Doğanhisar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
>ACİL POLİKLİNİK,>ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ,>DİŞ POLİKLİNİĞİ,>DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ
Doğanhisar Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Doğanhisar Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -