Özel Konya Anıt Hastanesi

reklam
Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda tıbbi etik kurallara bağlı kalarak, insan sağlığını ve mutluluğunutemel ilkemiz kabul ederek, deneyimli ekip ve modern ekipmanla tüm insanlara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır.Üstün nitelikli insan kaynağının toplumun çoğunluğuna sağlık hizmeti sunduğu, güvenilir ve lider bir sağlık merkezi olmaktır.
Özel Konya Anıt Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Konya Anıt Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram
TelefonTel:0 (332) 353-0405
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Konya Anıt Hastanesi Nerede
Özel Konya Anıt Hastanesi Randevu Alma
Özel Konya Anıt Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Anıt Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Konya Anıt Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Anıt Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Kardiyoloji,Göğüs Hastalıkları,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yoğun Bakım,ESWL,Sitogenetik,Algoloji
Özel Konya Anıt Hastanesi Doktorları
Özel Konya Anıt Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Emsey Hastanesi - Özel Remedy Hospital - Özel Pendik Bölge Hastanesi - Özel Pendik Şifa Hastanesi - Özel Mehmet Toprak Hastanesi - Özel Maltepe Bölge Hastanesi - Özel Küçükyalı Delta Hospital - Özel Rumeli Hastanesi - Özel İstanbul Hospital - Özel Halkalı Kent Hastanesi -