Özel Konya Anıt Hastanesi

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda tıbbi etik kurallara bağlı kalarak, insan sağlığını ve mutluluğunu temel ilkemiz kabul ederek, deneyimli ekip ve modern ekipmanla tüm insanlara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır. Üstün nitelikli insan kaynağının toplumun çoğunluğuna sağlık hizmeti sunduğu, güvenilir ve lider bir sağlık merkezi olmaktır.
Özel Konya Anıt Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Konya Anıt Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram
Telefon Tel:0 (332) 353-0405
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Konya Anıt Hastanesi Nerede
Özel Konya Anıt Hastanesi Randevu Alma
Özel Konya Anıt Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Anıt Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Konya Anıt Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Anıt Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım, ESWL, Sitogenetik, Algoloji
Özel Konya Anıt Hastanesi Doktorları
Özel Konya Anıt Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -