Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi

Dr Arazi Tıp Merkezi, daha önce kentimizde dokuz yıl boyunca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında “Özlem Fizik Tedavi Merkezi” adıyla hizmet vermiştir. Merkez, 2013 yılında halkımıza daha iyi hizmet vermek üzere kendi binasına geçme kararı almıştır. 1850 metrekare ve tamamen sağlık hizmeti sunmak üzere yapılmış yeni modern binasına ise Ağustos 2015 de taşınmış ve ismi de “Dr Arazi Tıp Merkezi” olarak değiştirilmiştir. Merkezimizde Ortopedi ve Travmatoloji ile Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon konularında, alanında uzman ve deneyimli hekim ve fizyoterapist kadromuzla halkımıza en güncel tedavi ve rehabilitasyon uygulanmalarının sunulması hedeflenmiştir.
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. No: 11/1 Selçuklu / KONYA
Telefon Tel:0332 351 8686
Fax Fax:0332 353 87 31
E-Mail E-Mail:…
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Nerede
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, ESWT (Şok Dalga Tedavisi), HİLTERAPİ | Yüksek Yoğunluklu Lazer Tedavisi, AlterG | Yer Çekimsiz Yürüyüş Sistemi, Brakial Pleksus Yaralanmaları Rehabilitasyonu, Spinal Yaralanmalar Rehabilitasyonu, Total Kalça ve Diz Eklem Protezlerinin Ameliyat Öncesi ve Sonrası Eğitim ve Rehabilitasyonu, Spor Yaralanmaları Rehabilitasyonu, Omuz Yaralanmaları Rehabilitasyonu, Amputasyon (uzuv kaybı) Rehabilitasyonu, Diz Bağ ve Menisküs Yaralanmaları Rehabilitasyonu, El Rehabilitasyonu, Çocuk Rehabilitasyonu, Erişkin Rehabilitasyonu, Nörolojik Rehabilitasyon Kliniği, Serebral Palsi Rehabilitasyonu, İnme (Felç) Rehabilitasyonu
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -