Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda; Hasta ve Çalışan güvenliği odaklı, Meslek ahlakına uygun, Güvenilir ve güler yüzlü bir anlayışla; Saygın, Kaliteli, Verimli, Profesyonel bir ekip ruhu içinde Öncü uygulamalarıyla ileri teknolojiye sahip Modern bir Ağız Ve Diş Sağlığı hizmeti sunmak.Uluslar arası standartlara uygun Ağız Ve Diş Sağlığı hizmeti sunan, Koruyucu tedaviyi ilke edinen, En üst düzeyde bilimsel rol üstlenen, Güven ve Saygınlık konusunda önder, Tercih edilen, Hizmetleri ile mutluluk veren bir sağlık kurumu olmak.

Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28 Pk.42040 SELÇUKLU / KONYA  
Telefon 0332 351 16 50
Fax 0332 350 69 70
E-Mail konyaadsm1@saglik.gov.tr

Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ İŞLEMLERİ (Diş Dolguları Kompozit (Beyaz) Dolgular,Amalgam Dolgular)

-PROTEZ İŞLEMLERİ

-KANAL TEDAVİSİ

-DİŞ TAŞI TEMİZLİĞİ

-PERİODONTOLOJİK TEDAVİLER

-DİŞ ÇEKİMİ

-İMPLANT TEDAVİSİ

 

Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Beyhekim Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -