Özel Konya Hospital

reklam
Özel Konya Hospital Hastanesi Karatay ilçesinde SGK anlaşmalı olarak hizmet sunmaktadır. Hastanemizde 3 yoğun bakım 35 hasta yatağı olmak üzere 38 yatak kapasitesi mevcuttur. 13 branşta 18 doktor kadrosu ile hizmet vermektedir.
Özel Konya Hospital Hakkında İçerikler
Özel Konya Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şemsi Tebrizi Mahallesi, Şerafettin Caddesi No:95
TelefonTel:0 (332) 350-3777
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@konyahospital.com
Özel Konya Hospital Nerede
Özel Konya Hospital Randevu Alma
Özel Konya Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Konya Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Hospital Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Kardiyoloji,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yoğun Bakım,Sitogenetik
Özel Konya Hospital Doktorları
Özel Konya Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -