Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Deneyimli ve eğitimli personeliyle, sağlıklı yaşamın tüm İnsanların temel hakkı olduğu anlayışıyla, kaliteli Sağlık hizmetlerini hasta haklarına saygılı, etik kurallara bağlı ve ekip ruhuyla en yüksek kalitede kesintisiz olarak toplumun tüm kesimlerine sunan bir hastane olmaktır.Ağız ve Diş Sağlığı tedavisinde, ileri teknolojiyi kullanarak hizmet üretenin, hizmet alanın memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu, hizmet kalitesi açısından tercih edilen, bir kurumun mensubu olmaktan onur duyulan, uluslar arası standartları benimseyen, ulusal düzeyde örnek bir kuruluş olmaktır.

Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fabrikalar Mahallesi Sağlık Caddesi Yeni Sağlık Kompleksi binası  
Telefon 0 318 – 225 18 18
Fax 0 318 – 225 14 89
E-Mail kirikkale.adsm@saglik.gov.tr

Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Protez Laboratuvarı

-Röntgen Birimi

-Sterilisazyon

-Kalite ve Eğitim Birimi

-Hasta Hakları Birimi

-Bilgi İşlem

-Faturalama

-Satın Alma Birimi

-Ayniyat ve Depo Birimi

-Mutemetlik

-Personel Birimi

Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Kırıkkale Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -