Özel İstanbul Göz Hastanesi

Tıp etiği ve çalışma ahlakına bağlı kalarak, çalışan ve hasta haklarına saygı göstererek, göz hastalıkları teşhis ve tedavi hizmeti sunmak.
Özel İstanbul Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: İzzettin Çalışlar Cad.Neyyire Neyir Sk. No:3
Telefon Tel: 0(212)556 13 13
Fax Fax:0(212)556 13 88
E-Mail E-Mail: info@istanbulgoz.com
Özel İstanbul Göz Hastanesi Nerede
Özel İstanbul Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel İstanbul Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Excimer Laser, Katarakt, Glokom, SLT, Şaşılık, Retina, Üveit, AMD, Diyabet ve Göz, Kornea ve Hastalıkları, Keratokonus ve Tedavisi, Nöro-oftalmoloji, Oftalmik Plastik Cerrahi, Genel Göz Muayenesi, Gözyaşı Yolları Hastalıkları, Göz Tümörleri, Renk Körlüğü, Kontakt Lens, İleri Tetkik ve Tedaviler
Özel İstanbul Göz Hastanesi Doktorları
Özel İstanbul Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -