Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği

Sağlık sektörüne gönlümüzü vererek yola çıktık. 15 yıl önce bu yolda ilk adımımızı atarak bugün Bahçelievler’de 1 klinik, Altunizede’de 1 klinik ve 1 tıp merkezi olmak üzere toplam 3 şube olarak hizmet sunuyoruz. Kısa sürede güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan Esteworld Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında hizmet veriyoruz. Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde Esteworld Ailesi olarak 100’e yakın acentelarımız ile dünyanın birçok ülkesine ulaşıp teşhis ve tedavi hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Bu yolda binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz. Tüm hastalarımıza multidispliner bakış açısıyla yaklaştığımız Esteworld Ailesi’ne 2014 yılında ISO 9001-2008 sertifikasını kazandırarak sunduğumuz sağlık hizmetini de kalitelendirdik. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip etmek… Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız… Sevgi ve saygılarımızla,

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Naci Kasım Cad. No:7 Bahçelievler / İstanbul  
Telefon 0 (212) 555 80 90
Fax
E-Mail info@esteworld.com.tr

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Nerede
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Randevu Alma
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Saç Tedavileri

-Kozmetik Dermatoloji ve Yüz Gençleştirme

-Lazer Tedavileri

-Lazer Epilasyon

-Sağlıklı Beslenme ve Diyet

-Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama

-Medikal Cilt Bakımı

-Anti Aging Uygulamaları

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Doktorları
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -