Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi

Böbrek Sağlığı Denildiğinde Akla Gelen İlk Kuruluş Olmak.Böbrek Sağlığında Yoğunlaşarak, Sağlık Hizmetleri Veren, Ağırlıklı Olarak Koruyucu Hekimlik, Böbrek Hastalıklarının Konservatif Tedavisi ve Replasman ( diyaliz ve transplantasyon )Tedavisi Alanlarında çalışan, Etik ve Bilimsel Kurallara Öncelik Veren, Hastaların Eğitimini, Toplumun Bilinçlendirilmesini ve Bu Alanda İnsan Gücü Yetiştirilmesini Sağlayan, Böbrek Sağlığı Politikalarının Oluşmasında Katkıda Bulunulan, Bir Sivil Toplum Kuruluşu Olarak Faaliyetlerde Bulunmak.

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler Mahallesi, Güneş 1 Sokak, No: 2 E-5 yanyol üzeri 34180 Bahçelievler/İstanbul  
Telefon 0 (212) 507 9950
Fax 0 (212) 505 0837
E-Mail tbv@tbv.com.tr

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Nerede
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
https://www.tbv.com.tr/
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Doktorları
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -