Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi

Hasta güvenliğini ön planda tutan, etik değerlerden ödün vermeksizin çağdaş bilgiyi ve son teknolojiyi kullanan, sürekli eğitim politikasını destekleyen; hastalarının, hasta yakınlarının ve çalışanlarının memnuniyetine odaklanan hizmetlerimizle hastanemizi en çok tercih edilen sağlık kuruluşu yapmak.Sağlık hizmeti sunmanın ciddi bir sorumluluk olduğu bilinciyle, adımızı aldığımız “etik” değerler ışığında çalışmak; yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla doğru tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak lider hastaneler arasında yer almak.

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İncirli Cad. Limon Çiçeği Sok. No:1 Bakırköy / İstanbul  
Telefon 0850 222 3845
Fax
E-Mail bilgi@estethica.com.tr

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi Nerede
Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Estetik ve Plastik Cerrahi

-Saç Ekimi ve Saç Sağlığı Kliniği

-Kozmetik Dermatoloji

-Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

-Sağlıklı Yaşam ve Beslenme

-Akupunktur

-Varis Kliniği

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi Doktorları
Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -