Özel Memorial Hizmet Hastanesi

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.Mükemmelliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.
Özel Memorial Hizmet Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Memorial Hizmet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bahçelievler Mah. Güneş 1 Sokağı No:4 Bahçelievler/İstanbul
Telefon Tel:444 8 111 (0212) 408 66 66
Fax Fax:(0212) 408 66 03
E-Mail E-Mail:…
Özel Memorial Hizmet Hastanesi Nerede
Özel Memorial Hizmet Hastanesi Randevu Alma
Özel Memorial Hizmet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Memorial Hizmet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Memorial Hizmet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Memorial Hizmet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Akciğer ve Solunum Laboratuvarı, Ameliyathaneler, Anestezi ve Reanimasyon, Anjiyografi, Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi, Biyokimya Laboratuvarı, Böbrek Hastalıkları, Cerrahi Yoğun Bakım, Check Up Merkezi, Cildiye, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Damar Yolu Cerrahisi, Deri Hastaliklari, Dermatoloji ve Kozmetoloji, El Cerrahisi ve Mikro Cerrahi, Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Genetik Laboratuvarı, Girişimsel Kardiyoloji, Girişimsel Nöroloji, Girişimsel Radyoloji, Görüntüleme Ünitesi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, İnme (Felç) Akut Tedavi Ünitesi, İç Hastalıkları, Jinekoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kardiyovasküler, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarlar, Koroner Yoğun Bakım, Koroner ve Periferik Anjiyografi, Kozmetoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Lazer Epilasyon, Nefroloji, Nöroanjiyografi (Beyin Anjiyosu), Nöroloji, Nöroşirurji, Obezite, Diyabet ve Metabolik Cerrahi Merkezi, Omurga Sorunları Tanı ve Tedavi Merkezi, Organ Nakli Ünitesi, Ortopedi ve Travmatoloji, Pediatri, Pediatrik Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Romatoloji Bölümü, Uyku Bozuklukları ve Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Yoğun Bakım
Özel Memorial Hizmet Hastanesi Doktorları
Özel Memorial Hizmet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -