Özel Ethica İncirli Hastanesi

Hasta güvenliğini ön planda tutan, etik değerlerden ödün vermeksizin çağdaş bilgiyi ve son teknolojiyi kullanan, sürekli eğitim politikasını destekleyen; hastalarının, hasta yakınlarının ve çalışanlarının memnuniyetine odaklanan hizmetlerimizle hastanemizi en çok tercih edilen sağlık kuruluşu yapmak.Sağlık hizmeti sunmanın ciddi bir sorumluluk olduğu bilinciyle, adımızı aldığımız “etik” değerler ışığında çalışmak; yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla doğru tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak lider hastaneler arasında yer almak.
Özel Ethica İncirli Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ethica İncirli Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İncirli Pelinli Sok. No:23 34144 Bakırköy / İstanbul
Telefon Tel:0212 414 37 37
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@ethica.com.tr
Özel Ethica İncirli Hastanesi Nerede
Özel Ethica İncirli Hastanesi Randevu Alma
Özel Ethica İncirli Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ethica İncirli Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ethica İncirli Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ethica İncirli Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Sağlık Raporları, Genetik, Acil Servis, Psikiyatri, İbn-i Sina Geleneksel Tıbbı, Üroloji, Kardiyoloji, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Diyet ve Beslenme, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, Beyin Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Genel Cerrahi, Dahiliye, Check Up, Onkoloji
Özel Ethica İncirli Hastanesi Doktorları
Özel Ethica İncirli Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -