Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Manisa’da ilk ve tek kardiyoloji dal merkezidir. Kalp rahatsızlıkları, ritim bozuklukları, tansiyon ve damar hastalıkları tedavisi için Manisa’daki adresiniz. 15 Kişilik Uzman Kadrosu İle Manisa da Haftanın 6 günü hizmetinizde. Sosyal Güvenlik Kapsamındaki (SSK, Emekli Sandığı, Bağkur çalışan ve emeklileri) hastalara ücret almadan hizmet verilir.

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Merkez Efendi Mah. İzmir Cad.No: 256/A MANİSA
Telefon  0 236 237 42 42
Fax
E-Mail info@izmirkardiyoloji.com

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Nerede
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Randevu Alma
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-RENKLİ DOPLER

-EKOKARDİYOGRAFİ (EKO)

-ELEKTROKARDİYOGRAFİ

-(EKG)

-EFORLU EKG

-(EFOR TESTİ)

-RİTİM

-HOLTER

-TANSİYON

-HOLTER

-SİNTİGRAF

-(SPECT)

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Doktorları
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -