Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Manisa’da ilk ve tek kardiyoloji dal merkezidir. Kalp rahatsızlıkları, ritim bozuklukları, tansiyon ve damar hastalıkları tedavisi için Manisa’daki adresiniz. 15 Kişilik Uzman Kadrosu İle Manisa da Haftanın 6 günü hizmetinizde. Sosyal Güvenlik Kapsamındaki (SSK, Emekli Sandığı, Bağkur çalışan ve emeklileri) hastalara ücret almadan hizmet verilir.

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Merkez Efendi Mah. İzmir Cad.No: 256/A MANİSA
Telefon Tel: 0 236 237 42 42
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@izmirkardiyoloji.com

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Nerede
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Randevu Alma
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
RENKLİ DOPLER, EKOKARDİYOGRAFİ (EKO), ELEKTROKARDİYOGRAFİ, (EKG), EFORLU EKG, (EFOR TESTİ), RİTİM, HOLTER, TANSİYON, HOLTER, SİNTİGRAFİ, (SPECT)
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Doktorları
Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -