Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi

Halkımızın sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek.Bölgemizde, Koruyucu ve İyileştirici sağlık hizmetlerini bir arada başarı ile uygulayan, halkımızın sağlığına en üst seviyede katkı sunan, saygın sağlık kuruluşları arasında yer almak.
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sultan Orhan Mh. İlyas bey Cad. No:38 Lunapark Karşısı Gebze / Kocaeli
Telefon Tel:0 (262) 642 83 83
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@yuzyilhastanesi.com
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Nerede
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Randevu Alma
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
7/24 Acil Servis, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Estetik ve Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Genel Cerrahi (Endoskopi), Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak – Burun – Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Tüp Bebek ve İnfertilite, Üroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Biyokimya, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dâhiliye), Kardiyoloji, Nöroloji, Psikiyatri, Radyoloji, Beslenme ve Diyet, Klinik Psikoloji
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Doktorları
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -