Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi

reklam
Halkımızın sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek.Bölgemizde, Koruyucu ve İyileştirici sağlık hizmetlerini bir arada başarı ile uygulayan,halkımızın sağlığına en üst seviyede katkı sunan, saygın sağlık kuruluşları arasında yer almak.
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sultan Orhan Mh. İlyas bey Cad. No:38 Lunapark Karşısı Gebze / Kocaeli
TelefonTel:0 (262) 642 83 83
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@yuzyilhastanesi.com
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Nerede
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Randevu Alma
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
7/24 Acil Servis,Beyin ve Sinir Cerrahisi,Çocuk Cerrahisi,Estetik ve Plastik Cerrahi,Genel Cerrahi,Genel Cerrahi (Endoskopi),Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak – Burun – Boğaz,Ortopedi ve Travmatoloji,Tüp Bebek ve İnfertilite,Üroloji,Anestezi ve Reanimasyon,Biyokimya,Cildiye (Dermatoloji),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Göğüs Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dâhiliye),Kardiyoloji,Nöroloji,Psikiyatri,Radyoloji,Beslenme ve Diyet,Klinik Psikoloji
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi Doktorları
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -