Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi

reklam
Fresenius Medikal Hizmetler’in vizyonu, en kaliteli diyaliz tedavileri ve ürünlerinin önde gelen sağlayıcısı olarak küresel liderliğimizi korumak, konumumuzu sağlamlaştırmak ve bunu sürdürülebilir kârlı bir büyüme için olarak kullanmaktır.Fresenius Medical Care, yenilikçi ürün ve tedavilerin geliştirilmesine olan bağlılığımız sayesinde optimal sürdürülebilir klinik ve teknolojik standartlara ulaşır. Yılların getirdiği profesyonel tecrübe ve yenilikçi yaklaşımımız ile AR&GE çalışmalarımızda odak noktamız optimal hasta bakımı sağlamak için teknolojik ve klinik avantajımızı korumaktır.Optimal tıbbi ve profesyonel uygulamalar sunan yüksek kalite ürün ve hizmetlerin sağlanması konusunda bağlılığımızı bir araya getirdik. Dürüstlük, doğruluk, saygı ve itibar hastalarımız, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizin vazgeçilmezleridir. Yaşamaya değer bir gelecek için çalışıyoruz.
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hürriyet Mah. 425 Sok. No:49/B Akhisar
TelefonTel:0 236 413 1554444 63 62 (Çağrı Merkezi)
FaxFax:0 236 413 9902
E-MailE-Mail:akhisar@fmc-ag.com
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi Nerede
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Hemodiyaliz
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -