Özel Akhisar Hastanesi

Biz; Önce “İnsan Sağlığı” ve “Sağlıkta Kalite” diyerek, Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygun olarak hizmet veren; Tüm faaliyetlerimizi düzenlerken temel aldığımız ilke ve kurallarımız; •Hastaları arasında din, dil, ırk farkı gözetmeden, •Hasta haklarına saygı duyarak, insan hayatına yatırım yapan, •Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini uygun ekonomik koşullarda sunan, •Tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeyen ve tüm kaynaklarını etkin kullanan, •Sağlık alanında ve sosyal alanda yenilik ve gelişimleri destekleyen, •Sunduğumuz sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesinde sürekliliği arz eden, •Hasta, hasta yakını ve çalışanların beklentilerini, memnuniyetlerini ve mutluluklarını ilke edinen, •Doğru teşhis ve tedavi ile hastaların beklentilerini karşılayarak onları mutlu eden, •Tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan, •Sürekli eğitim, değişim, gelişim programlarıyla kendine ve hastalarına değer katma fikrini sürekli taşıyan bir hastaneyiz. •Çalışanlarımızın; Etik ve yasal süreçlere uyumlu, ekip ruhunu benimsemiş, objektif, bütünsel, kalite odaklı ve sürekli gelişen bakış anlayışımız doğrultusunda, sevgimizi eşit dağıtmak, tüm görevlerin/birimlerin tanımları ve önceliklerini etkin analiz etmek, günün yirmi dört saati gönülden destek ve danışmanlık vermek felsefesi ile motivasyonu arttırarak, beceri ve yetkinlikleri geliştirmek, Hastanemizin hedefleri doğrultusunda, organizasyonumuzun bütününe ve insan hayatına katma değer sağlamak için varız. Kısa vadede; Etik değerlere özen göstererek sunduğu sağlık hizmetleriyle; Hasta ve hasta yakınları ile çalışan memnuniyetini hedefleyen, Hasta ve çalışan güvenliğini ilke edinen, Ekibi ve altyapısıyla, Ege Bölgesi’nde sağlık turizmine uygun model oluşturmayı, sağlık hizmet alanında referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Özel Akhisar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Akhisar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kethüda Mh. 374 Sk. No: 2 Akhisar / Manisa
Telefon Tel:0236 404 0 404
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:akhisar@akhisarhastanesi.com
Özel Akhisar Hastanesi Nerede
Özel Akhisar Hastanesi Randevu Alma
Özel Akhisar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akhisar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akhisar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akhisar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞRI POLİKLİNİĞİ, ANESTEZİ REANİMASYON, BESLENME VE DİYETETİK, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, BİYOKİMYA, CİLDİYE (DERMATOLOJİ), ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAS., FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ, FİZİK TEDAVİ VE REH., GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI – DAHİLİYE, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KOZMETİK ÜNİTESİ, KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE PSİKOTERAPİ, RADYOLOJİ, RUH VE SİNİR HASTALIKLARI- PSİKİYATRİ, ÜROLOJİ
Özel Akhisar Hastanesi Doktorları
Özel Akhisar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -