Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi

reklam

https://akhisardh.saglik.gov.tr/

Akhisar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Akhisar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Adres:Hürriyet Mah. 213 sk. No:2 45200 Akhisar/MANİSA 
TelefonTel:0236 413 91 91
FaxFax:0236 413 63 84
E-MailE-Mail:manisadhs2@saglik.gov.tr

Akhisar Devlet Hastanesi Nerede
Akhisar Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Akhisar Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Akhisar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Akhisar Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Akhisar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Beyin Cerrahisi, Cildiye, Çocuk Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Psikiyatri, Üroloji
Akhisar Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Akhisar Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -