Özel Doğuş Hastanesi

7/24 ve 365 gün sizin için gayret ediyoruz ve bunu büyük bir mutlulukla yapıyoruz. Akhisarımızın ilk özel hastanesi olan Doğuş Hastanesi, artan yatırımları ile kişilerin değil hastaların hastanesi olmasını kendisine misyon edinmiştir. İnsanlık için en önemli hizmetlernde biri olan sağlık hizmeti sunumunda yer almanın bilinciyle tüm hastalarımızla en nitelikli şekilde ilgilenmek başlıca önceliğimizdir.
Özel Doğuş Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Doğuş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hürriyet Mahallesi. 151/101 – MANİSA / AKHİSAR
Telefon Tel:0 (236) 404 0 415
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:iletisim@akhisarozeldogus.com.tr
Özel Doğuş Hastanesi Nerede
Özel Doğuş Hastanesi Randevu Alma
Özel Doğuş Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğuş Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doğuş Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğuş Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Doğuş Hastanesi Doktorları
Özel Doğuş Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -