Özel Medicus Polikliniği

reklam
Medicus™ Polikliniği, size özel aile hekimliği hizmetleri sunan birinci basamak sağlık kuruluşudur.Polikliniğimizde, sık görülen ve hastanede yatmayı gerektirmeyen sağlık sorunları için, hızlı ve kişiye özel sağlık hizmeti alabilirsiniz.Bu hizmetler, küçük cerrahi girişimlerden, aşılamalar, kişisel bakım ve sağlık sorunlarının kişiye özel takibi, kronik hastalıkların uzun süreli bakım hizmetlerinden, akut hastalıkların aile hekimliği çerçevesinde tedavisine kadar geniş bir çerçeveyi içerir.Medicus™ Polikliniği, size özel aile hekimliği hizmetleri yanında, tüm ailenize koruyucu ve tedavi edici, geleneksel ve tamamlayıcı tıp hizmetleri de sunmaktadır.Geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları, modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemleri ile birlikte ve onları destekler şekilde uygulanmaktadır.Bu uygulamalar modern tıbbi uygulamaların yerine koyulan uygulamalar değildir. Fakat, hastayı herşeyi ile bir bütün olarak değerlendiren ve hastalığı değil hastayı tedavi eden yaklaşımlardır.Polikliniğimiz, geleneksel ve tamamlayıcı tıp hizmetleri verecek şekilde dizayn edilmiş modern ve hijyenik mekanları ile sizi, tıbbi ortamların mekanik atmosferinden uzak bir mekanda rahatlatırken, modern tıbbi yaklaşımlar ile tamamlayıcı tıbbın bütünselliğini birleştirir.Bu geniş bakış açısı, sizin bedenininiz, ruhunuz ve zihninizle bir bütün olduğunuz, gözden kaçırılmadan, yaşadığınız akut yada kronik sorunlara çözüm bulmanızı sağlar.Size bütünlüklü bir sağlık yaklaşımı sunan bu hizmetlerin tamamını, biz Medicus Vital olarak adlandırdık.
Özel Medicus Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Medicus Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres Adres:Karabekir 50 Side 07330 Antalya TÜRKİYE
TelefonTel:0 242 753 11 11
FaxFax:0 242 753 56 56
E-MailE-Mail:info@medicus.com.tr
Özel Medicus Polikliniği Nerede
Özel Medicus Polikliniği Randevu Alma
Özel Medicus Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicus Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medicus Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicus Polikliniği Bölümleri ve Servisleri
http://www.medicus.com.tr/?lang=tr
Özel Medicus Polikliniği Doktorları
Özel Medicus Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -