Balıkesir Devlet Hastanesi

reklam
Ülkemizde ve dünyada, medikal alandaki en son gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine katmak.Tıbbı teknolojiye ayak uydurarak, dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunmak.” EN YÜCE DEĞER BİLGİ, EN ÜSTÜN HİZMET İNSANA HİZMETTİR.” İnanç ve anlayış felsefesiyle bölgenin toplumsal ve sağlık hizmeti yönünden geliştirilmesine ve yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmaktır.Hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı tüm kaynaklarını etkin kullanan, hastalarına ihtiyacı olan sağlık hizmetini sunarken hastalarının ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen güler yüzlü çalışanlarla etkin tanı ve tedavi uygulamaktır.
Balıkesir Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Balıkesir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Atatürk mahallesi 10000 / BALIKESİR
TelefonTel:0 266 245 90 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27
Fax0 266 244 41 09
E-MailE-Mail:balikesirdhs15@saglik.gov.tr
Balıkesir Devlet Hastanesi Nerede
Balıkesir Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balıkesir Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balıkesir Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları,Genel Cerrahi,Evde Sağlık Hizmetleri Birimi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Plastik Cerrahi,Psikiyatri,Toplum Ruh Sağlığı Merkezi,Ortopedi,K.B.B. (Kulak Burun Boğaz),Nöroloji,Kemoterapi Ünitesi,Radyoloji,Göğüs Hastalıkları,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Beyin Cerrahi,Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Deri ve Zührevi Hastalıklar ( Cildiye ),Acil Tıp Hizmetleri,Hematoloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Endoskopi Ünitesi,Laboratuvar Hizmetleri,
Balıkesir Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -