Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi

Bütün bireyler için sağlık hizmetlerinin erişilebilir ve güvenilebilir olması gerektiği inancına sahibiz. “Bizim için Önce Sağlığınız” sloganıyla 1994 yılında Armutlu Can Tıp Merkeziyle başladığımız yolculuğumuzu, yeni yerimiz ve yeni ismimizle Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezinde aynı ilk gündeki heyecan ve özveriyle devam etmenin haklı gururu içerisindeyiz. Temel ilkemiz; bilimsel gelişmeler doğrultusunda, tıbbi etik ilkelerden asla ödün vermeden, hasta ve insan haklarına saygı duyarak, kaliteli sağlık hizmetini sıcak bir aile ortamında sunmaya devam etmektedir. Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezi olarak üstün hizmet kalitemiz, İleri teknolojik tıbbi donanım ve deneyimli hekim kadromuz ile poliklinikler, cerrahi birimler, ameliyathane, laboratuvar, radyoloji, endoskopi- kolonoskopi ünitesi, diş ünitesi, fizik tedavi ünitesi, gözlem odaları, 24 saat açık olan acil servisimiz ile hizmetinizdeyiz.
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeşilce Mahallesi Yunus emre caddesi No : 24 Kagıthane / istanbul
Telefon Tel:444 9 149
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:http://www.esha.com.tr
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, DAHİLİYE ( İÇ HASTALIKLARI ), COÇUK HASTALIKLARI, ESTETİK BİRİMİ, ESTETİK CERRAHİ, DİYETİSYEN, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, GENEL CERRAHİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, ÜROLOJİ, RADYOLOJİ, LABORATUVAR
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -