Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi

Diyaliz tedavilerinde hasta memnuniyenini, hasta mahremiyetini, hastaların güven içerisinde tedavilerini sağlayacakları, Türkiye’ nin diyaliz sektöründe saygınlığı ile önde gelen kuruluşlarından biri olmak.Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz merkezi olarak doğru, çağdaş standartlarda tedavi hizmetlerini, hastalarımızın menfaatleri doğrultusunda Türkiye’ de ve dünyada uygulanan yenilikleri yakından takip ederek, etik değerler içerisinde hastalarımıza uygulamak.

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Seyrantepe Mah. Yıldız Sk. No:16 Kâğıthane/İstanbul  
Telefon 0 (212) 283-3338
Fax
E-Mail info@avrupadiyaliz.com

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınıza alabilirsiniz.

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -